You need to upgrade your flash player.

 

 

Kişisel Gelişim Kitaplarının Lideri Alfa Yayınları’ndan
   
Kişisel Gelişim Kitaplarının Lideri Alfa Yayınları’ndan

Yeni Bir Kişisel Gelişim Kitabı daha…


Pek çok zaman kendimize de en çok sorduğumuz sorulardan biri şöyle;
" Kendimi geliştirmek ve daha başarılı olmak için hangi kitapları okumalıyım?"

Bu sorunun cevaplarından biri olacak bir kitap (aslında 2 kitap) önümüzdeki günlerde Alfa yayınlarından çıkmış olacak: Enneagram’la Kişilik Atlası ve Kendine İyi Bak.

Kitaplar temel olarak bugün dünyanın en çok takip edilen, en popüler kişilik tanıma yöntemi

Enneagram yöntemini sizle tanıştırıyor…


Halen Bilgisayar, Psikoloji, Kişisel Gelişim ve Sözlük başta olmak üzere, 20'den fazla konu alanında yayım faaliyetlerini sürdüren ALFA, 2000'li yıllarda Güncel, edebiyat ve inceleme alanlarında da kitaplar yayımlayarak, çağdaş bir vizyon anlayışıyla, yayıncılık sektöründeki gücünü pekiştirmiş ve önder yayıncılardan biri haline gelmiştir.

 Yorumlar
Anonymous
Merhaba Uğer Bey. Ben Halka ilişkiler ve reklamcılık okumak isteyen bir üniversite öğrencisi adayı olarak sizden beni bu bölüme hazırlayıcı nitelikte olan kitap tavsiyelerinde bulunmanızı rica ediyorum . Dediğim gibi henüz bu bölümü okumaya başlamamış olduğum için bana bu bölüm hakkında bilgi verecek ve beni bu bölüme hazırlayabilecek bir kitaba ihtiyacım var. Piyasadaki birçok kitap bu iş üzerinde profesyonelleşmiş insanlar için yazılmış. Kendi seviyeme uygun kitaplar bulmama yardımcı olabilirseniz sevinirim çünkü buna gerçekten ihtiyacım var. Mail adresim: ipek_kamci@hotmail.com


 

imgmenu

 

Not Defteri RSS Feed Icon
News thumbnail Dünyaya yaygın olarak kullanılan metod
Dünya çapında Google, eBay, Yahoo, Sony, CSC, Oracle, Adobe, HP, and Logitech Boeing, GlaxoSmithKline , The DuPont Company, Genentech, Motorola, Hewlett Packard, Disney, Panasonic, Johnson& Johnson, Westinghouse Electric, Apple ve daha birçok şirket enneagram yöntemini kullanıyor. Bugün yöntem; işletme fonksiyonlarında, insan kaynakları yönetiminde, personel seçiminde, satış ve pazarlama aktivitelerinde, liderlik yönetiminde kullanılıyor. Kişilerarası iletişim konusunda tam bir uzman olarak kabul ediliyor.
Published: 11/26/2011
 
News thumbnail Enneagram Bilgisinin Kökeni
Enneagram bilgisi... Kökeni Antik Yunan olarak düşünüldü. Pers Ülkesine, Hindistan’a dayandırıldı. Anadolu’daki izleri her daim önemsendi. Binlerce yıl boyunca gizlenmiş bir bilgiden bahsediyoruz. Bu uzun yıllar boyunca sadece “seçilmiş” kişilere öğretildi. Daha sonra kökenleri ilk çağlarda kayboldu. İzine uzun süre rastlanamadı. Kısacası gizem her daim enneagramla birlikte olmaya devam etti.
Published: 11/26/2011
 
left button right button
nigel

 

imgmenu

 

     
     
     

Text/HTML

Minimize
You must be in Edit Mode to enter content, and then you can use the Module Action Menu or Module Action Buttons to manage content
 
Copyright 2010 by DotNetNuke Corporation Privacy Policy